top of page

86% ÚSPĚŠNOST PŘI ZÍSKÁVÁNÍ DOTACÍ

dotaze z eu

ZPRACUJEME KOMPLETNÍ PROJEKTOVOU ŽÁDOST.

Společně sledujeme stejný cíl - přejeme si, aby vaše žádost o dotaci byla schválena. Po vás budeme potřebovat, abyste nám svůj projekt dobře představili a byli nám k dispozici pro odpovědi na naše zapeklité otázky.

My se postaráme o to, že váš projektový záměr bude zpracován pečlivě, profesionálně a s maximálně možnou šancí na úspěch. Velikost této šance dokážeme u jednotlivých projektů velmi dobře odhadnout již při prvotním bezplatném posouzení vašeho podnikatelského záměru.

POSOUDÍME VÁŠ PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR.

Máte nápad, na který chcete čerpat dotaci z EU fondů? Objektivně ho posoudíme, navrhneme případné změny a zhodnotíme jeho šanci na úspěch ve vybraných dotačních titulech.

 

 

PLÁN ROZVOJE SPORTU

Pro obce všech velikostí zpracujeme plán rozvoje sportu. Tyto plány jsou od 1.7.2018 pro všechny obce ze zákona povinné, a navíc tvoří podmínku pro získání investičních dotací do sportu od Národní sportovní agentury. Součástí zpracování plánu šitého na míru každé obci je jeho prezentace na Radě či Zastupitelstvu. 

POSTARÁME SE O ADMINISTRACI V PRŮBĚHU REALIZACE SCHVÁLENÝCH PROJEKTŮ

Bojíte se, že evropské fondy pro vás budou znamenat v první řadě velkou administrativní zátěž? My vám budeme krýt záda - buď formou příležitostných konzultací nebo za vás veškerou administrativu převezmeme.

NAJDEME MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ Z VEŘEJNÝCH ZDROJŮ.

Pro váš projekt vyhledáme příležitosti spolufinancování z evropských fondů. Podrobně vás seznámíme s tím, co pro vás bude čerpání evropských peněz znamenat.

 

 

Koláže8-001.jpg

KONTAKTUJTE NÁS

email: info@dbjadvisory.cz
tel.: 775 313 319

Tyto webové stránky používají cookies, které neukládají osobní údaje uživatelů webu. Naše zásady ochrany osobních údajů si můžete přečíst zde.

bottom of page